Eco Basic

Urządzenia do szycia

1-IGŁOWA MASZYNA DO SZYCIA ECO BASIC

Przy pomocy maszyn do szycia z oferty Impulsy długie szwy wykonuje się w ramach pojedynczego procesu, ręcznie, bez przerw, z doskonałymi wynikami. Prędkość szycia jest zsynchronizowana z przenośnikiem doprowadzającym materiał. Dzięki stałemu naprężeniu nici uzyskuje się idealne szwy i idealne wykończenie szwów. W ofercie dostępne są urządzenia dla domów produkcyjnych jak i dla drukarń wykonujących przemysłowe zlecenia.

Urządzenie Basic ECO idealnie nadaje się na produkcje o mniejszym natężeniu w celu wykonywania do idealnego wykończenia wydruków klienta.


IMPULSA - NIEMIECKI DOSTAWCA

Niemiecki producent posiada na koncie ponad 900 instalacji urządzeń do szycia w całej Europie. Klienci otrzymują najlepsze automatyczne systemy do szycia, wykonane z wysokiej niemieckiej jakości.


SYSTEM ATAS

Automatyczny system ATAS jest w pełni profesjonalnym systemem do wszywania taśm do wydruków. Do swobodnego prowadzenia taśm silikonowych system ATAS używa wbudowanych czujników, co zapobiega marszczeniu się taśm. Ten proces finalnie daje idealnie zszyte krawędzie, które są wolne od intensywnego napięcie, dzięki czemu posiadają gładkie wykończenie.

Program Keder systemu ATAS ustala szerokość taśmy silikonowej do stacji roboczej i automatycznie ucina taśmę na odpowiednią długość, aby umożliwić perfekcyjne założenie wydruku na rogach ramy. Koniec każdej krawędzi jest automatycznie zaszywana, nitka jest cięta, dzięki czemu operator maszyny jest gotowy by przejść do następnego wydruku. System wbudowany jest w igłę chłodzącą. Z prędkością szycia do 4000 ściegów na minutę igła może stać się bardzo gorąca, przez co wszywany keder może zostać uszkodzony, stąd zastosowanie igły.

 

 

Powrót

zobacz też

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcejRozumiem