Juki DDL-8700

STĘBNÓWKA 1-IGŁOWA

JUKI DDL-8700 to bezawaryjny model maszyny przemysłowej stosowanej w przemyśle tekstylnym. Stębnówka Juki DDL-8700 jest też bardzo często stosowana w punktach naprawy odzieży, usługach krawieckich, przy szyciu chałupniczym oraz również przez osoby dużo szyjące dla siebie w domu. Maszyna charakteryzuje się łatwością obsługi, regulacją nachylenia ząbków ściegowych względem płytki ściegowej, regulacją naprężenia nici, regulacją długości ściegu pokrętłem, niskim poziomem emisji hałasu w trakcie pracy oraz wysoką jakością wykonywanego ściegu.

Model DDL-8700 przystosowany jest do szycia materiałów lekkich i średnich. Dobór takich materiałów gwarantuje wysoką jakość ściegu.


SILNIK ENERGOOSZCZĘDNY:
Seria nowoczesnych silników energooszczędnych AC SERVO doskonale zastępuje tradycyjne silniki sprzęgłowe w maszynach szwalniczych. Jest to bez-szczotkowy silnik magnesowy - wirnik wykonany jest z magnesu neodymowego, który jest obecnie najmocniejszym materiałem magnesowym. Dzięki zastosowanej technologii oszczędzasz do 70% energii. Dodatkowym atutem zestawu jest niski poziom hałasu i wibracji.

Silnik pracuje wyłącznie wtedy gdy maszyna szyje. Umożliwia on również użytkownikowi ustawienie kierunku obrotów jednym przełącznikiem. Silnik wraz ze sterownikiem przystosowany jest do współpracy z pozycjonerem wewnętrznym lub zewnętrznym (opcja).

CECHY JUKI DDL-8700:

 • DUŻA FUNKCJONALNOŚĆ
  Mechanizm który został zastosowany w maszynie do szycia charakteryzuje się wyjątkowo dużą szybkością reakcji. Dokładne badania i rozwiązania zastosowane przez producenta pozwoliły osiągnąć elastyczne reakcje maszyny na różne rodzaje materiału. Dzięki temu tworzy ona piękne szwy o stałej, wysokiej jakości.

 • WYSOKO UNOSZONA STOPKA
  Wysoko unoszona stopka - aż 13 mm zapewnia swobodne szycie średnich materiałów. Dodatkowo nad naszą igłą może być zamontowana lampka LED która będzie doskonale oświetlać pole naszej pracy.

 • CENTRALNE SMAROWANIE
  Dzięki ulepszonej głowicy stębnówki oraz układowi centralnego smarowania maszyny już nie musisz się bać konserwacje jej silnika.

 • MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY
  Maszyna przystosowana jest do montażu dodatkowych akcesoriów w przyszłości. Ich duży wybór zapewnia olbrzymią funkcjonalność maszyny.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 Prędkość szycia  5500 ściegów/min.
 Transport  Ząbkowy
 System igieł  DPx5
 Długość ściegu  do 5 mm
 Wysokość podnoszenia stopki  do 13 mm
 Waga  28 kg

 

 

Powrót

zobacz też

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcejRozumiem