FUJIFILM Acuity led 1600

Komis

Urządzenie Fuji Acuity LED 1600 wyposażone w unikalny system utrwalania UV LED o niskim zużyciu energii, posiadające wydajność 20 metrów kwadratowych na godzinę. Urządzenie może drukować na podłożach sztywnych i elastycznych (m.in. PET, akryl, poliwęglan) i nadaje się do szeregu zastosowań, w tym do druku plakatów, reklamy typu POP i display. Dodatkowym atutem jest utrwalanie LED czyli światłem zimnym bez nagrzewania materiału, dzięki temu można drukować np. na folii termokurczliwej lub celofanie.

Drukarka jest wyposażona w 8 produkcyjnych głowic Dimatix z technologią druku zmienną kroplą (VersaDrop). Druk odbywa się w kolorach CMYK, Lc, Lm (jasny Cyan i jasna Magenta), biały i bezbarwny.

Konstrukcja hybrydowa zapewnia druk na materiałach z roli (maksymalna szerokość zadruku 1610 mm) i sztywnych (maksymalnie 1610 x 2800 mm i grubości 13 mm).

Wydruki na Acuity LED 1600 świetnie sprawdzają się do podświetleń i dzięki zastosowaniu trybu CMYK+biały+CMYK taki sam efekt uzyskuje się z oświetleniem i bez (tzw. efekt day-night czyli dzień-noc).

Urządzenie jest w produkcji od dwóch i pół roku
Długość zadrukowanego w tym czasie materiału: ok 1500 m2

Stan idealny

 

 Kategoria  Ploter drukujący
 Technologia  UV
 Głowice  8 głowic Spectra Polaris
 Szerokość druku  160cm
 Kolor  CMYKLcLm
 Rozdzielczość  600 dpi
 Max obszar zadruku  161 cm
 Media szeroka gama materiałów powlekanych
i nie powlekanych również teksturowanych,
banery, bilboardy, backlighty itp
 Wymiary 3220 x 780 x 1524mm
 Waga 280kg + 50kg
 Rok produkcji 2015
 Stan  Bardzo dobry
 Cena  Prosimy o kontakt

 

 

 

 

 

Powrót

zobacz też

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcejRozumiem