Drukarka laserowa kolorowa do 1000 zł

Kwota 1000 zł w zupełności wystarcza do tego, aby kupić kolorową drukarkę laserową. W tym budżecie można znaleźć wiele interesujących urządzeń, które zaoferują przyzwoite parametry pracy i z których korzystanie będzie bardzo komfortowe. Prezentujemy najciekawsze modele drukarek, które mieszczą się w tym budżecie. Dzięki temu samo korzystanie z nich jest bardzo przyjemne i można komfortowo użytkować wszystkich funkcji dostępnych w takich właśnie sprzętach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą najciekawszych drukarek w tym przedziale cenowym.

Drukarka monochromatyczna czy kolorowa?

Podczas zakupu drukarki zawsze pojawia się pytanie dotyczące tego czy wybierać urządzenia pozwalające na druk w kolorze czy monochromatyczne. Wszystko tak naprawdę zależy od konkretnych potrzeb. Urządzenia drukujące w kolorze są droższe w zakupie i eksploatacji, gdyż wymagają stosowania dodatkowych tonerów. Pozwalają jednak drukować również grafiki z zachowaniem ich kolorystyki. Najlepiej zatem samodzielnie przeanalizować swoje potrzeby i na tej podstawie zdecydować się na konkretny sprzęt, który spełni wszystkie oczekiwania.

Polecane modele

Przedstawiamy w naszej ocenie najciekawsze modele drukarek laserowych, które obsługują wydruk kolorowy i mieszczą się w przedziale cenowym do 1000 złotych.

Samsung SL-C430W

Nasza pierwsza propozycja to produkt od Samsunga, który można dostać już za około 700 złotych. Jest to ogromna zaleta tego sprzętu, która wraz z jego możliwościami czyni tę drukarkę jedną z najciekawszych na rynku. Urządzenie sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i w małym biurze. Będzie stanowiło tym samym świetny wybór dla wszystkich zainteresowanych osób. Drukarka oferuje prędkość wydruku na poziomie 18 stron na minutę dla czerni i 4 strony na minutę dla wydruków kolorowych. Dodatkowo obsługuje połączenie Wi-Fi, które umożliwia bezprzewodowe działanie urządzenia. Z dodatkowych funkcjonalności na uwagę zasługuje możliwość druku dwustronnego oraz podajnik papieru na 150 arkuszy. Funkcje te zwiększają komfort korzystania z drukarki.

Brother HL-3170CDW

Kolejna propozycja pochodzi od doskonale znanej firmy Brother. Model HL-3170CDW to urządzenie oferujące druk kolorowy. Sprzęt świetnie sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i biurowych. Urządzenie oferuje prędkość druku do 22 stron na minutę, rozdzielczość 2400×600 dpi oraz funkcję druku dwustronnego. Na komfort użytkowania drukarki przekłada się także dostępny podajnik papieru na 250 arkuszy. Istnieje także opcja połączenia się z komputerem za pomocą WiFi. Jak przystało na urządzenie od marki Brother jest również bardzo tanie w eksploatacji, co także ma duże znaczenie. Kosztu urządzenia to około 1000 złotych.

Hp LaserJet Pro 200 M252dw

Na sam koniec prezentujemy ciekawe rozwiązanie od HP. Na wyróżnienie zasługują tutaj takie funkcje jak obsługa komunikacji bezprzewodowej oraz możliwość sterowania urządzaniem z poziomu smartfona i tabletu. Drukarka wyposażona została w ekran dotykowy i aplikacje biznesowe, które ułatwiają korzystanie z niej. Druk odbywa się z prędkością 18 stron na minutę (dla wydruków w czerni i kolorze) z rozdzielczością maksymalną 600×600 dpi. Koszt urządzenia nie przekracza 1000 złotych. Drukarka będzie stanowiła bardzo ciekawy wybór dla osób, które szukają solidnego sprzętu do domu lub niewielkiego biura.