Drukarki laserowe ranking do 600 zł

Drukarki laserowe to obecnie urządzenia wykorzystywane nie tylko w firmach, ale również w wielu domach. Takie urządzenia są bowiem tanie w eksploatacji i pracują bezawaryjnie przez długi czas. Dodatkowo obecnie można kupować takie sprzęty w atrakcyjnych cenach, co także wpływa na zadowolenie z użytkowania takowych. Radość z postawienia na takie rozwiązania będzie bardzo wysoka i można będzie wiele na nich zyskać. Warto tym samym zainteresować się takimi sprzętami i korzystaniem z ich wszystkich funkcjonalności. Przedstawiamy najciekawsze modele urządzeń, które są dostępne w atrakcyjnych cenach.

HP LaserJet Pro M15a

Pierwsza propozycja to urządzenie od HP, które jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Tę drukarkę laserową można kupić już za około 400 złotych, co bardzo mocno wyróżnia ten sprzęt na tle konkurencji. Drukarka oferuje prędkość 18 stron na minutę oraz wydruk pierwszej strony w mniej niż 8,5 sekundy. Urządzenie jest monochromatyczne i drukuje w rozdzielczości 600×600 dpi. Dzięki temu sprzęt jest wystarczający do użytkowania go w warunkach domowych. Eksploatacja urządzenia również nie jest kosztowna z uwagi na dostępność zamiennych tonerów, które pozwalają obniżyć koszt wydruku 1 strony do nawet 13 groszy.

Brother DCP-1512E

Kolejna propozycja to laserowe urządzenie wielofunkcyjne w cenie nie przekraczającej 500 złotych. Sprzęt poza niską ceną zachwyca również swoimi parametrami. Pozwala na drukowanie w rozdzielczości 2400×600 dpi. Maksymalna prędkość drukowania wynosi 20 stron na minutę. Dodatkowo urządzenie wyposażono w podajnik papieru mieszczący 150 arkuszy. W przypadku stosowania zamiennego tonera koszt wydrukowania jednej strony to tylko 6 groszy. Sprzęt zatem świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które szukają taniego w eksploatacji urządzenia laserowego, które posłuży przez długi czas i na które warto się zdecydować.

Brother HL-1223WE

Kolejna propozycja od marki Brother to model HL-1223WE. Urządzenie jest jednym z najbardziej ekonomicznych na rynku. Drukarka zapewnia prędkość druku na poziomie 20 stron na minutę i jest bardzo ekonomiczna. Koszt wydruku jednej strony wynosi bowiem 6-7 groszy przy stosowaniu oryginalnych tonerów. Dodatkowo jeden wkład pozwala na wydrukowanie aż 1500 stron. Takie parametry czynią to urządzenie jednym z najlepszych na rynku i warto się nim zainteresować. Drukarka sprawdzi się bowiem fantastycznie i będzie zachwycała swoimi parametrami. Rozdzielczość druku to 2400×600 dpi. Model ten to urządzenie monochromatyczne i można je kupić w cenie około 600 złotych.

Warto postawić na drukarkę laserową

Przedstawione powyżej propozycje to najciekawsze drukarki laserowe dostępne w cenie do 600 złotych. W tej cenie można liczyć jedynie na urządzenie monochromatyczne, które będzie posiadała dobre parametry pracy. Dzięki temu drukowanie za jego pomocą będzie bardzo komfortowe. Największa zaleta drukarek laserowych to brak problemu zasychających tuszy oraz niskie koszty eksploatacji. W warunkach domowych takie sprzęty sprawdzą się zatem znakomicie i możliwe będzie bardzo komfortowe korzystanie z nich. Radość z użytkowania drukarki będzie bardzo wysoka.