Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe stanowczo biją rekordy popytu jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak dużo przedsiębiorców z nich korzysta i jak doskonale się sprawdzają przy względnie niedużym nakładzie finansowym, jaki ponosimy w czasie ich zakupu. Kasetony reklamowe jesteśmy w stanie zawieszać zarówno na zewnątrz budynków, wprost do ściany , bądź też w ich wnętrzach – wspominamy tu o choćby o kasetonach w marketach, pasażach handlowych czy innych miejscach, gdzie jest większe skupisko przedsiębiorstw wielu branż w jednym obiekcie.

Kasetony reklamowe, http://reklamki.pl/oferta/kasetony-reklamowe/kaseton-jednostronny-standard/ robione są na ogół jako proste konstrukcje aluminiowe, które nie są dzięki temu nadmiernie ciężkie, nie są tym samym niebezpieczne dla elewacji budynku, gdyż czasami bywa ona w średniej formie i wielu może się bać uszczerbków pod naciskiem ciężaru. Nic bardziej mylnego – taki kaseton rzecz oczywista zależnie od wielkości, ale zazwyczaj nie jest zbyt ciężki i bez problemu można go zakładać zarówno na płasko jako wersję jednostronną, do fasady , jak również w wersji dwustronnej, czyli semafor, który będzie znacznie bardziej widoczny dla osób przechodzących – zwróci ich uwagę niezależnie od kierunku, w jakim będą się oni przechadzać.

Prześwietlając wnętrze kasetonów – zazwyczaj są one zrobione na tworzywie sztucznym, czyli na płycie plexi lub też płycie dibond. Są to lekkie i mocne materiały, które wyjątkowo dobrze nadają się do kreowania na nich reklam, naklejek, czy innych form graficznych. Bardzo rozchwytywany jest także jeszcze jeden materiał – płyta z poliwęglanu komorowego – w niskiej cenie , jednak również świetnie się spisuje. Tył kasetonów jednostronnych to zazwyczaj cienka blacha ocynkowana ewentualnie spienione PCV.

Kasetony reklamowe posiadają niezwykle często światło, które sprawia , że nasze reklamy na fasadach są rozpoznawalne w pełni o każdej porze dnia i najczęściej nocy. Klienci je idealnie widzą, mogą bez problemu przeczytać co jest na nich nadrukowane i z całą pewnością nie przejdą obojętnie obok takiej reklamy. W takich kasetonach zazwyczaj stosowane jest światło Ledowe. Założone moduły LED zasilane są dedykowanymi zasilaczami Led o optymalnie dobranej mocy. Tego rodzaju rozwiązanie powoduje, że takie kasetony reklamowe są energooszczędne, są bezpieczne, nie przegrzewają się. Nie powinniśmy się obawiać, że witryna sklepu po dłuższym czasie funkcjonowania się przegrzeje i zapali, czy powstanie zwarcie groźne dla całej instalacji.
Jeśli masz działalność lokalną , z całą pewnością powinieneś postawić na tego pokroju reklamę kasetonową. Na pewno takie dodatki jak ulotki, reklama internetowa , czy po prostu poczta pantoflowa też bardzo dobrze się sprawdzą, jednak kaseton reklamowy jest na miejscu i jest to bezpośrednia reklama firmy tu i teraz, na którą zwracają uwagę osoby, które potencjalnie będą Twoimi klientami.