Spigen Galaxy S22 szkło hartowane

Obecnie na rynku telefonicznym istnieje wiele różnych firm, które chcą za wszelką cenę przekonać do siebie klienta swoją ofertą. Chodzi tutaj nie tylko o sam model telefonu, jak i o akcesoria do niego, które są coraz to nowsze i jest ich wiele różnych rodzajów. W tej tematyce specjalizuje się firma Spigen i jest ona jedną z najpopularniejszych, jak i najlepszych na świecie firm od akcesoriów do smartfonów, czy iphone’ów. Tworzą dodatki między innymi do modeli Samsunga, który pozostaje jedną z najlepszych marek wśród telefonów. Jednym z takich modeli jest niewątpliwie S22. Akcesoria do niego, między innymi etui, czy też szkło hartowane zdecydowanie mogą urozmaicić wygląd smartfona, ale także zabezpieczyć go przed ewentualnym rozbiciem podczas upadku.

 

Producenci modeli skupiają się na tym, by ulepszyć sam telefon i nie chodzi tutaj o dodatki na zewnątrz. Klient wybierając model nowego smartfona chce, by miał jak najwięcej akcesoriów wewnątrz. Spigen Galaxy S22 Plus posiada wiele takich. Co jest nowością? Przede wszystkim możliwość korzystania z YouTube Premium bez reklam nawet do 4 miesięcy. Dodatkowo do wykorzystania w chmurze One Drive jest aż 100 Giga Bajtów, a także dostać można zniżkę w sklepie Samsung Awards przy okazji następnych zakupów. Na tym jednak nie koniec atrakcji, ponieważ model jest dostępny w wielu kolorach. Są to między innymi biały, czarny, zielony i różowy. Więcej można znaleźć na stronie Samsung.pl. Producent oferuje dodatkowo potrójny aparat i aparat selfie. Jakość zdjęć zawsze pozostanie bardzo wysoka niezależnie od tego, co chce się sfotografować i jak daleko jest od nas dany obiekt. Na koniec warto powiedzieć o baterii, która jest bardzo inteligentna i dostosowuje się do tego, jak użytkownik korzysta z telefonu i jednorazowo może wytrzymać więcej niż 24 godziny.

 

Telefon Samsung S22 Plus o wiele lepiej wyglądać będzie z etui. Obecnie na rynku akcesoriów do telefonów to ten dodatek jest zdecydowanie najmodniejszy, stąd też producenci dbają o odpowiednią ich ilość, jak i liczbę przeróżnych na nich wzorów. Niektóre sklepy pozwalają klientowi na stworzenie własnych wzorów. Cena za etui w tym przypadku pozostaje oczywiście taka sama. Poza tym ważna jest tutaj też jakość, ponieważ etui dba o to, by urządzeniu nic nie stało się w razie upadku. Niezbędna jest tutaj ochrona aparatu, boczne przyciski, jak i odpowiednie wycięcia na porty, czyli w tym przypadku wejście do ładowarki, a także słuchawek.

 

Własny smartfon można ochronić przed upadkiem również w inny sposób. Zakupić można przecież jeszcze Spigen Galaxy S22 szkło hartowane, które ochroni ekran przed pęknięciem. Powstają coraz twardsze szkła, które da się zarysować jedynie ostrzem diamentowym lub uszkodzić tylko poprzez celowe działanie. Przypadkowy upadek nie sprawi, że telefon posiadając ochronę ekranu roztrzaska się bądź chociażby zarysuje. Nie ma takiej możliwości. Wysokiej klasy szkło to maksymalna ochrona dla urządzenia. Zdecydowanie warto przemyśleć takie rozwiązanie.

 

Ze względu na wyżej wymienione walory wydaje się, że sam smartfon, jak i dodatki do niego są bardzo ciekawym, ale także bardzo dobrym rozwiązaniem.